Mladší přípravky vyloupily všechno zlato z Málkova

Mladší přípravky dorazily na poslední turnaje zimní ligy halové kopané, pořádané OFS Chomutov.

Výsledkové shrnutí – finále B:

Junior : Strupčice 6:0, Junior : Postoloprty 3:1, Junior : Klášterec B 13:0, Junior : Dobroměřice 5:2
Konečné skóre 27:3
Nejlepší střelec turnaje: Penk Štěpán
Děti Junior : David Suda, Lukáš Gedeon, Matěj Zatko, Vojta Fedor, Adam Máca, Štěpán Penk, Filip Lhotský, Dominik Jáchymovský-09, Vojtech Kerhák-10

Finálová skupina se hrála odpoledne:

Junior : Ervěnice 0:0, Junior : Perštejn 2:0, Junior : Vilémov 8:1, Junior : Klášterec A 8:2, Junior : Loko Chomutov 5:1

Konečné skóre 23:4

Nejlepší střelec turnaje: Podzimek Jakub

Golden team : David Hek, Danek Sourek, Tomáš Karasek, Ondra Mikes, Šimon Belak, Andy Bernas, Jakub Podzimek, Jakub Eiselt a kapitán Adam Eiselt

Celkové hodnocení :

Hodnocení:
Jako každý rok, i letos se konala zimní halová liga malé kopané v Málkově.
Junior měl v kategorii mladší přípravky, tedy ročník 2008 a mladší, přihlášená dvě družstva.
Základních zápasů ve skupinách se převážně zúčastnili kluci z ročníku 2009, kdy je vždy doplnili dva kluci z ročníku 2008.
Jedno mužstvo se probojovalo do finále A a druhé hrálo finále B.
Tento víkend byla na programu obě finálová klání a pro naše kluky velice povedená. Musíme ale zmínit, že do finálových bojů už se zapojili kluci z ročníku 2008.
Nebylo to plánované, ale ročník 2009 měl jíž dlouho dopředu naplánované přátelské utkání s Teplicemi a tak vyrazil ročník 2008 doplněn třemi kluky z ročníku 2009.
Jak ve finále B, tak v hlavním finále A jsme ukázali výborné týmové, ale i individuální výkony. V zápasech jsme mohli sledovat mnoho krásných kombinací, nádherných přihrávek a hodně povedených branek.
Dařilo se nám ukázat hodně fotbalových dovedností. Zmíněné byly přihrávky, ale bylo k vidění i nádherné obcházení soupeře 1na1 a dokonce i spousta sólových akcí zakončených brankou.
Tato prvenství a velká pochvala patří všem klukům z ročníků 2008 a 2009. Jelikož každý hráč ze zmiňovaných ročníků se na zimní lize představil.
Prosím tedy o vyřízení pochvaly všem klukům. Dále bych rád pochválil rodiče za skvělou diváckou kulisu a organizátory za celou zimní ligu.
Takové zážitky a krásné výkony nás všechny motivují do další práce.